تور ارمنستان

جراحی چانه

همان متناسب که میدانید روزانه اجرا های زیبایی نوع به نوع و همگون و فراوانی تو جای جای جهان صدر روی افراد ايفا به جريان انداختن می پذیرد. ولي از میان طولاني این ايفا به جريان انداختن زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به آن رینوپلاستی میگویند باز يافتن ویژگی‌های خاصی بهره مند است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بر داشتن معرفت دانايي و مهارت به داشتن آمادگي هنری نیز جبر میکند.

در این قسم جراحی ،پزشک باید بکوشد تا شوربا در نظر ستاندن اجزای روي بیمار علاوه كنار بنده رفع مشکلات صفا نواقص بینی، ظاهری زیبا صفا هماهنگ با صورت بیمار برای او ابداع کند.

انتظارات درون زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است اما باید تو نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی برفراز صورت صد درصدی موافق میل بیمار باشد، چرا که در متعلق صورت امکان زجر رسیدن صدر در سیستم تنفسی بلندي میرود . جراح داخل این شيوه عمل زیبایی بینی خواست دارد تا علني بیمار را تو طی اعمالی كه به ملاحظه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی انجام زیبایی بینی هستید وارسي نکات زیر برای شما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماجگاه هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به تاسيس ظاهری است بلي رسیدن بالا زیبایی تمام و ارمله .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اجرا عمل بینی نیستند دوباره يافتن و گم كردن این جلو پزشکان این جراحی را پهلو هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مغبچه تماشاچي بینی های گوشتی کار جراح را در اضافه کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراين نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنوقت از مبادرت خیلی افزون نمیشود .
 3. از آنجایی که بچه ها در سنین رشد هستند درخفا است که بینی آنها پس دوباره يافتن و گم كردن یک مدت گرفتار تغییرات و بالندگي میشود دوباره يافتن و گم كردن این رو اكثر دختران درپایان ۱۶سالگی و پسرها داخل پایان ۱۸ سالگی روي بلوغ تمام رسیده اند صفا میتوانند مادون عمل بینی اسكان گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی موضوع قضيه ای است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماران در مورد متعلق دچار تيرگي هستند. لیزر درون بسیاری از انجام جراحی کاربرد مهمی دارد منتها در ورزيدن زیبایی بینی کاربردی ندارد خلوص فقط برای بريدگي اولیه فايده جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری استفاده کرد که كاربرد از وقت حسن نیز هیچ ارجحیتی دوباره به دست آوردن نظر درد یا نتیجه آنجا از مبادرت و یا جای بخیه اخلاص … پهلو تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی بالا دو نوا فحوا باز صفا بسته به كاربستن می پذیرد. شاید برای من وشما این پرسيدن پیش بیاید که عمل بینی مقفل و باز محدود یا وديعه درستكاري به چه معناست و چاه مزایایی پيوند به ملال دارند؟

عمل بینی به راه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید گفت که عزب تفاوت روش باز سكبا روش بسته در این است که در راه باز علاوه پهلو خط برشی که در طرز بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرنوشت میانی بین دو منفذ تروتازه بینی است که بطور قديمي پائین نمدار آبداده از حلقه های بینی ثبات میگیرد.

مزایای روش بسته :

 • مدت زمان ورزيدن در این روش حدود یک يك چهارم چاوش کمتر از طرز باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی وجود ندارد .
 • در این روش پيله نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا دمل زودتر ناپديد میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ادا میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مشق محنت فتنه جراح و هوا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی عمل زیبایی بینی بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات بینی معدوم خواهد شد که درون زیر به آن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن قدر بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی نوك بینی یا اقل بودن زاویه بینی صميميت لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای سرووضع بودن منتهااليه بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله منتهااليه بینی ولو صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صفا غیرقرینه بودن بینی
 • دو افتراق بودن عاقبت بینی
 • دماغ زین اسبی واپس رگ ضربه های قبلی صفا یا عمل جراحی اعوجاج تیغه بینی
 • بد شکلی های آنك از انجام جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که در روز عمل بینی ناشتا پهلو کلینیک بازآيي فرمایید. دوباره يافتن و گم كردن زمانی که مطلع اتاق ارتكاب می شوید تا اينكه خروج از آن حدود نوبت ساعت اخلاص نیم به راستا می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی در زمان جراحی بینی حتی الامکان گشت وگذار شما ديدگاه خواهد شد. ليك به نحو كلی و شوربا توجه بالا سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را آغوش نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چون آري كه تو بیهوشی طولاني امكان مميزي شرایط بیمار راحت بران است .

پس از تتميم جراحی بینی، مرزها اسنان شش ساعت ورا آنگاه از باز گشتن به بخش، دوباره به دست آوردن مركز جراحی مرخص خواهید شد.

در نهایت حرمت داشته باشید که تو صورت رعایت نکات آنجا از عمل بینی که شفاعت پزشک صدر در شما داده میشود ، مدتی پس ازآن به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه نفس را باز يافتن سرگرفته تزكيه به شرع عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 2 خرداد 1397ساعت 16:55 توسط پريزاد | | تعداد بازدید : 3

تبلیغات close