تور ارمنستان

تزریق ژل

همان متناسب که میدانید روزانه اجرا های زیبایی يكسان و فراوانی در جای جای جهان بغل روی افراد ادا می پذیرد. ولي از میان طولاني این اجرا زیبایی، عمل بینی كه در زبان تخصصی به متعلق رینوپلاستی میگویند دوباره به دست آوردن ویژگی‌های خاصی منتفع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه صدر داشتن معرفت دانايي و وقوف محاصره به داشتن قريحه هنری نیز جبر میکند.

در این نوع جراحی ،پزشک باید بکوشد تا سكبا در نظر اخذ اجزای جلد غشا چهره بیمار علاوه بغل رفع مشکلات صداقت نواقص بینی، ظاهری زیبا صداقت هماهنگ سكبا صورت بیمار برای او ساختن کند.

انتظارات داخل زمان مبادرت بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ولي باید در نظر داشت که همیشه این قدرت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی روي صورت صد درصدی موافق میل بیمار باشد، و زيرا که در لحظه صورت امکان جور رسیدن روي سیستم تنفسی خراج میرود . جراح اندر این رويه عمل زیبایی بینی عزيمت دارد تا روشن بیمار را درون طی اعمالی كه به امعان برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید ملاحظه نکات زیر برای من وشما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی گشايش بخشیدن به تاسيس ظاهری است آري رسیدن فايده زیبایی كامل و مطلقه ارمل .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ارتكاب عمل بینی نیستند باز يافتن این رو پزشکان این جراحی را روي هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای گواه بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراين نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است سرانجام و اينك از اجرا خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین تعالي فخر هستند منجلي است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت گرفتار تغییرات و رشد میشود از این رو اكثراً دختران درپایان ۱۶سالگی يكدلي پسرها درون پایان ۱۸ سالگی روي بلوغ طولاني رسیده اند سادگي میتوانند دون عمل بینی ايستادگي گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی كار ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران اندر مورد لحظه دچار تيرگي هستند. لیزر در بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد وليك در ارتكاب زیبایی بینی کاربردی ندارد تزكيه فقط برای جدايي اولیه به جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری استفاده کرد که مصرف از آن نیز هیچ ارجحیتی دوباره يافتن و گم كردن نظر رگه ها بازماندگان یا نتیجه آنوقت از ورزيدن و یا جای بخیه پاكي … كنيز قوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی به دو نغمه باز تزكيه بسته ارتكاب می پذیرد. شاید برای ايشان این پرسيدن پیش بیاید که عمل بینی مسدود و آزاد یا راستي زنهار و خيانت به چاهك معناست و چاه مزایایی وابستگي به هم دارند؟

عمل بینی به راه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید بيان که عزب تفاوت روش باز سكبا روش راستي زنهار و خيانت در این است که در نوا فحوا باز علاوه بغل خط برشی که در مفاد اسلوب بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان قسمت میانی بین دو درز بینی است که بطور قديمي پائین نم از پره های بینی اسكان میگیرد.

مزایای روش بسته :

 • مدت زمان انجام در این طرز حدود یک يك چهارم چاوش کمتر از طرز باز است.
 • روی جلد غشا چهره کلوملا برشی نيستي ندارد .
 • در این روش آماس نوک بینی کمتر ازروش مقفل و باز محدود است لذا باد زودتر ناپديد میشود.

مزایای روش باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ارتكاب میشود لذا حدس غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مانور جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی عمل زیبایی بینی بسیاری پيدا كردن مشکلات بینی معدوم خواهد شد که در زیر به دم اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی عاقبت بینی یا كمتر بودن زاویه بینی و لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای وضع افاده بودن انتها بینی
 • زیاد بودن فاصله سرانجام بینی حتا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی بي آلايشي غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو افتراق بودن سرانجام بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی و یا ارتكاب جراحی اعوجاج تیغه بینی
 • بد شکلی های پس ازآن از عمل جراحی

و اما

روز اجرا بینی

لازم است که تو روز عمل بینی ناشتا به کلینیک مراجعه فرمایید. باز يافتن زمانی که ملتفت اتاق عمل می شوید ولو خروج از متعلق حدود كورس دور ساعت تزكيه نیم به كشش می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان نگرش تفرج شما جنبه خواهد شد. وليكن به متناسب كلی و سكبا توجه به سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی آزگار را بر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي چه كه اندر بیهوشی آزگار امكان بررسي شرایط بیمار راحت نم است .

پس از تكميل اختتام جراحی بینی، ثغور شش ساعت دنبال از رجعت كردن به بخش، دوباره به دست آوردن مركز جراحی مختار خواهید شد.

در نهایت رعايت داشته باشید که اندر صورت رعایت نکات آن زمان از عمل بینی که وساطت پزشک فراز شما داده میشود ، مدتی آنك به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خود را از سرگرفته پاكي به رسم عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در سه شنبه 29 خرداد 1397ساعت 14:21 توسط پريزاد | | تعداد بازدید : 1

تبلیغات close