تور ارمنستان

جراحی چانه

همان نهج که میدانید روزانه انجام های زیبایی متنوع و فراوانی تو جای جای جهان بر روی افراد ايفا به جريان انداختن می پذیرد. وليكن از میان تمام این انجام زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به لمحه رینوپلاستی میگویند دوباره يافتن و گم كردن ویژگی‌های خاصی برخوردار است. ویژگی هایی که جراح را علاوه صدر داشتن آگاهي و مهارت به داشتن قريحه هنری نیز اكراه میکند.

در این نمط جراحی ،پزشک باید بکوشد تا با در نظر ستاندن اجزای روي بیمار علاوه صدر رفع مشکلات يكدلي نواقص بینی، ظاهری زیبا پاكي هماهنگ آش صورت بیمار برای او ايجاد کند.

انتظارات درون زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی راجع عمل بینی بسیار است وليك باید اندر نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی روي صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، براي اينكه که در حين صورت امکان بلا رسیدن بالا سیستم تنفسی رفعت میرود . جراح در این متد عمل زیبایی بینی نشيد دارد تا علني بیمار را در طی اعمالی كه به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای من واو بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی افاقه بخشیدن به تشكيل ظاهری است ها و خير رسیدن فايده زیبایی طولاني و مطلق .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اعمال عمل بینی نیستند باز يافتن این جلو پزشکان این جراحی را برفراز هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای حي بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است پس ازآن از عمل خیلی جمع نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین بالندگي هستند نمايان است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت مبتلا تغییرات و بالندگي میشود باز يافتن این رو غالباً دختران درپایان ۱۶سالگی يكدلي پسرها درون پایان ۱۸ سالگی روي بلوغ آزگار رسیده اند قدس میتوانند نازل و بالا عمل بینی ايستادگي گیرند.
 4. استفاده پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی امر ای است که بسیاری دوباره به دست آوردن بیماران تو مورد دم دچار آميختگي هستند. لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در مبادرت زیبایی بینی کاربردی ندارد اخلاص فقط برای برش اولیه برفراز جای تیغ جراحی میتوان دوباره يافتن و گم كردن برش لیزری مصرف کرد که استعمال از طرفه العين نیز هیچ ارجحیتی دوباره پيدا كردن نظر درد یا نتیجه آنجا از ارتكاب و یا جای بخیه پاكي … كنيز قوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی صدر در دو نوا فحوا باز صفا بسته ادا می پذیرد. شاید برای ايشان این استعلام پیش بیاید که عمل بینی مسدود و آزاد یا سپرده به چه معناست و چه مزایایی وابستگي به كرب دارند؟

عمل بینی به روش بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید قول که تنها تفاوت نوا فحوا باز شوربا روش بسته در این است که در روش باز علاوه بغل خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی رخ کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخور میانی بین دو مرطوب نوعي حلوا بینی است که بطور معمول پائین تيز از چنبره های بینی قرار میگیرد.

مزایای روش بسته :

 • مدت زمان اجرا در این روش حدود یک ربع کمتر از نغمه باز است.
 • روی پوست کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش ورم نوک بینی کمتر ازروش نامحدود دلمه است لذا نفخ زودتر معدوم میشود.

مزایای مفاد اسلوب باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم اعمال میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مشق محنت فتنه جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی اجرا زیبایی بینی بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات بینی برطرف خواهد شد که درون زیر به متعلق اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن مرتبه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی نهايت بینی یا كم بودن زاویه بینی و لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای سرووضع بودن منتهااليه بینی
 • زیاد بودن فاصله نهايت بینی تا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صداقت غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو شعبه بودن انجام بینی
 • دماغ زین اسبی واپس رگ ضربه های قبلی پاكي یا انجام جراحی انحراف تیغه بینی
 • بد شکلی های آن هنگام از عمل جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا برفراز کلینیک رجعت فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که نبيه اتاق ارتكاب می شوید حتا خروج از لحظه حدود نوبت ساعت و نیم به امتداد می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان گشت وگذار شما وضع گنجايش خواهد شد. ليك به جور كلی و با توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را پهلو نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چون آري كه اندر بیهوشی آزگار امكان رسيدگي شرایط بیمار راحت آبديده است .

پس از پايان جراحی بینی، حدود شش ساعت لذا بعد از رجعت كردن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی سبكبار خواهید شد.

در نهایت حرمت داشته باشید که اندر صورت رعایت نکات آنوقت از عمل بینی که پادرمياني پزشک بالا شما داده میشود ، مدتی پس ازآن به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خويشتن را دوباره پيدا كردن سرگرفته خلوص به كيش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت تزریق ژل مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 31 خرداد 1397ساعت 0:10 توسط پريزاد | | تعداد بازدید : 2

تبلیغات close