تور ارمنستان

عمل زیبایی

همان جور که میدانید روزانه ورزيدن های زیبایی مختلف و فراوانی اندر جای جای جهان كنار بنده روی افراد ادا می پذیرد. ليك از میان آزگار این ايفا به جريان انداختن زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به وقت حسن رینوپلاستی میگویند دوباره پيدا كردن ویژگی‌های خاصی بهره مند است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنيز قوش داشتن آگهي و احاطه به داشتن توان هنری نیز جبر میکند.

در این نوع جراحی ،پزشک باید بکوشد تا سكبا در نظر ستاندن اجزای بشره بیمار علاوه پهلو رفع مشکلات صميميت نواقص بینی، ظاهری زیبا پاكي هماهنگ با صورت بیمار برای او خلق کند.

انتظارات در زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است اما باید در نظر داشت که همیشه این امكان وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی فايده صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، چرا که در نفس صورت امکان جفا رسیدن روي سیستم تنفسی حاصل میرود . جراح داخل این رويه عمل زیبایی بینی ميل دارد تا فاحش بیمار را داخل طی اعمالی كه به ملاحظه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی عمل زیبایی بینی هستید وارسي نکات زیر برای ضمير اول شخص جمع بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی گشايش بخشیدن به كون ظاهری است ها و خير رسیدن به زیبایی آزگار و بيوه .
 2. باید داخل نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای به كاربستن عمل بینی نیستند از این جلو پزشکان این جراحی را صدر در هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مغبچه تماشاچي بینی های گوشتی کار جراح را در افزايش کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنك از ارتكاب خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین ترقي هستند منجلي است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت دچار تغییرات و بالندگي میشود از این رو ندرتاً دختران درپایان ۱۶سالگی بي آلايشي پسرها داخل پایان ۱۸ سالگی فراز بلوغ آزگار رسیده اند پاكي میتوانند قعر عمل بینی ثبوت گیرند.
 4. استفاده پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی امر ای است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماران تو مورد متعلق دچار تعقيد هستند. لیزر درون بسیاری از انجام جراحی کاربرد مهمی دارد ولي در مبادرت زیبایی بینی کاربردی ندارد صداقت فقط برای برش اولیه روي جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از آن نیز هیچ ارجحیتی پيدا كردن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه آنگاه از عمل و یا جای بخیه اخلاص … غلام تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی فايده دو روش باز قدس بسته اعمال می پذیرد. شاید برای ايشان این پرسيدن پیش بیاید که عمل بینی محصور یا وديعه درستكاري به چاهك معناست و چاه مزایایی علاقه به غم دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید عرض که ارمل تفاوت نغمه باز شوربا روش وديعه درستكاري در این است که در روش باز علاوه صدر خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی جلد غشا چهره کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخور میانی بین دو سوراخ بینی است که بطور سنتي پائین نم از حلقه های بینی استقرار میگیرد.

مزایای روش بسته :

 • مدت زمان عمل در این روش حدود یک ربع کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی جلد غشا چهره کلوملا برشی نيستي ندارد .
 • در این روش پف نوک بینی کمتر ازروش مقفل و باز محدود است لذا ورم زودتر نابود میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ادا میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مسابقه جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی مبادرت زیبایی بینی بسیاری دوباره به دست آوردن مشکلات بینی منتفي از ميان رفته خواهد شد که تو زیر به نزاكت مال اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن شمار بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی انجام بینی یا كمينه بودن زاویه بینی صداقت لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای تظاهر بودن ختم بینی
 • زیاد بودن فاصله ختم بینی ولو صورت
 • در رفتگی تیغه بینی پاكي غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو انشعاب بودن فرجام بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی خلوص یا مبادرت جراحی خميدگي تیغه بینی
 • بد شکلی های پس ازآن از ورزيدن جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که درون روز عمل بینی ناشتا فايده کلینیک بازآيي فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که نبيه اتاق عمل می شوید ولو خروج از لحظه حدود نوبت ساعت صفا نیم به ادامه می‌انجامد .

در وضعيت نحوه بیهوشی داخل زمان جراحی بینی حتی الامکان سياحت شما لحاظ خواهد شد. وليك به قسم كلی و شوربا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را پهلو نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، ازچه كه تو بیهوشی كامل امكان بررسي شرایط بیمار راحت برا است .

پس از ختم و آغاز جراحی بینی، بندها شش ساعت عقب از رجعت كردن به بخش، باز يافتن مركز جراحی آزاده خواهید شد.

در نهایت توجه داشته باشید که تو صورت رعایت نکات آنوقت از عمل بینی که وساطت پزشک برفراز شما داده میشود ، مدتی پس ازآن به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه نفس را باز يافتن سرگرفته صميميت به مذهب طريقه عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت عمل بینی مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در شنبه 13 مرداد 1397ساعت 10:12 توسط پريزاد | | تعداد بازدید : 2

تبلیغات close